Administracja serwerami

Naszym celem jest zapewnienie klientom ciągłości pracy i stabilności systemów informatycznych dzięki odpowiedniemu utrzymaniu i zarządzaniu infrastrukturą IT.

Wybór właściwej infrastruktury IT oraz dobór odpowiednich technologii ma znaczący wpływ na funkcjonowanie niejednego przedsiębiorstwa, zarówno pod względem jego zyskowności, jak i konkurencyjności. Może przyczynić się do redukcji kosztów, zwiększenia bezpieczeństwa, a nawet poprawienia wizerunku firmy. Dzięki optymalizacji serwerów możliwe jest maksymalne wykorzystanie parametrów posiadanych przez Klienta zasobów serwerowych z uwzględnieniem planowanego rozwoju hostowanych na nich stron i aplikacji www. W wielu przypadkach możliwe jest znaczne zwiększenie efektywności wykorzystania serwerów bez ponoszenia nakładów finansowych na ich fizyczną rozbudowę.

Zakres usług

Sprawdzimy Twoją aktualną infrastrukturę serwerową i zaproponujemy co można zmienić, aby ją ulepszyć pod kątem zastosowanych rozwiązań, wydajności, bezpieczeństwa.

Zaprojektujemy dla Ciebie nową infrastrukturę serwerową, abyś miał pewność, że Twoja aplikacja działa szybko i bezproblemowo.

Zadbamy, aby Twoje środowisko miało odpowiednio dopasowane i zawsze aktualne oprogramowanie.

Będziemy kontrolować działanie Twojego środowiska, w razie awarii zareagujemy pomagając rozwiązać problem.

Pomożemy Ci zautomatyzować procesy, aby Twoi pracownicy mieli więcej czasu na prace rozwojowe, a nie związane z utrzymaniem.

Pomożemy Ci w przeniesieniu infrastruktury wzbogacając ją o nowe, ekscytujące funkcjonalności.

Serwer Cloud

Podstawowym wyzwaniem każdego biznesu jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanego produktu czy usługi, przy możliwie jak najniższych kosztach. Idealnym narzędziem pozwalającym spełnić ten warunek jest właśnie cloud computing umożliwiający firmom na korzystanie z wysokiej jakości oprogramowania oraz zasobów IT wydajniej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak to możliwe?

Chmura to jedynie kolejna faza rozwoju IT, która będzie miała kluczowe znaczenia dla sposobu świadczenia i stosowania usług informatycznych. Wdrażając do swojej pracy system chmury obliczeniowej, dział IT będzie w stanie zaoferować bardziej wydajny, elastyczny i ekonomiczny model korzystania z oferowanych przez siebie usług. Tworzenie systemów „od zera” zastępowane będzie tworzeniem konfiguracji z puli dostępnych i uniwersalnych zasobów. Decyduje o tym ekonomia oraz coraz większa konkurencyjność na rynku. Dlatego analitycy rynku są zgodni: cloud computing to przyszłość rozwoju działu IT w każdej firmie.

  • Automatyczne skalowanie zasobów do góry
  • Dostosowanie kosztów do wykorzystania
  • Bezpieczeństwo
  • Brak kosztów napraw
  • Zawsze aktualny backup danych
  • Większa niezawodność usług